Модне досьє 1

Боровікова Ірина

 Бути модним сьогодні – не в брендах і етикетках. Бути модним – в балансі між характером та індивідуальним силуетом сукні. Як говорять, яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш в них по Парижу? Тренд стильного образу цього номеру – внутрішній стержень. Аксесуар класичний, погодьтесь.

Прізвище, ім’я: Боровікова Ірина

Вік: 28 років

Вид діяльності: власниця салонів краси «Пантера»

Діти: син Ренат, 5 років

Стиль для мене – це внутрішній гармонійний стан, це характер, душа. Як говорила Коко Шанель, стиль і мода – це різні речі. Мода виходить з моди, стиль – ніколи.

Образ, в якому будь-яка жінка виглядає гармонійною – Хтось почуває себе комфортно в кедах, хтось – на підборах. Кожна жінка за своєю природою вже є прекрасною. Тому це дуже індивідуальні речі. Має бути баланс комфорту, зручності та жіночності. Як на мене, гармонія має бути в душі та в серці, а не в образі чи одязі. Потрібно дивитися не очима, а серцем. А посміхатися – душею.

Найсильніша якість жінки – це доброта. Добротою можна зробити набагато більше, аніж негативними емоціями та агресією. Добро завжди перемагає зло!

Коли не знаєш, що вдягнути, – …вдягнися в щастя. Причеши думки, розпусти сумніви і заплети в коси щастя. З такою зачіскою ваш стиль стане бездоганним.

Найвдаліший діловий образ: це впевненість та професіоналізм у своїй справі.

 Жінка, яка надихає… – це жінка, яка дарує свою любов, підтримку та довіру.

Найкращий стимул  – для кожного він свій. Когось стимулює нове дороге авто, когось – брендовий одяг, кар’єрний зріст чи нова посада.  Для когось стимулом є сім’я. Кажуть, звичайні люди мають бажання та надії, а впевнені в собі – цілі та плани. Я маю і цілі, і плани, але для мене найбільшим стимулум в житті є мій синочок!

Червона помада доречна в одному випадку: на щирій посмішці!

Також редомендуємо для перегляду

1 коментар

  • Христина вважає: Січень, 2015 , 15:35

    Я гармонійно почуваю себе в джинсах і кедах!)
    Ось мої улюблені streetglam.com.ua/product/dvukhtsvetnye-dzhinsy-s-zavyshennoy-taliey
    Ірина красива і розумна жінка)

    Відповісти
  • Написати коментар