VALIAZH на смак 1

Проект «страва п’ять зірок»: тестуємо суші міста Рівного

Проект «страва п’ять зірок» – це толерантне дослідження редакції журналу «VALIAZH» специфіки кухні, атмосфери та рівня обслуговування закладів відпочинку нашого міста. Кожного номера ми будемо тестувати певну страву в кількох закладах міста, оцінюючи не лише її кулінарні властивості, а й рівень сервісу, акценти інтер’єру, та пробувати на смак загальну атмосферу місця. Сьогодні під прицілом – суші. Бум на японську кухню вже давно пройшов, але в Рівному любителів суші не поменшало. Як і характерних закладів харчування.

Одними із найпопулярніших серед суші-гурманів є роли «Філадельфія», що характеризуються ніжним поєднанням лосося і вершкового сиру. Цей рол відносно «молодий»: вважається, що його винайдено у 80-х роках минулого століття в США. «Філадельфія» належить до типу ролів «Урамаки» (роли рисом назовні). До складу начинки входить сир «Філадельфія», авокадо (для зниження собівартості ролу кладуть ще огірок), ікра. Зверху рол повністю або частково обмотують у філе свіжого або малосоленого лосося. Класична подача – з васабі, імбирем і соєвим соусом. Класична порція – 6 ролів. Отже, як подають японські роли американського походження в Рівному, з’ясовує VALIAZH.


 Ресторан «Саторі»

sushi-mainpageНазва в меню  – «Філадельфія»

Ціна: 83 грн

Порція: 230/30/30 г

Інгредієнти: копчений лосось, кремовий сир, огірок, авокадо, ікра летючої риби

Очікування замовлення: 10 хвилин

Кількість ролів: 8

Загальне враження: Роли смачні, цупкі – правильної  форми. Хороша консистенція рису, класична сегментація продуктів, рол замотаний у червону рибу. Відчувається, що на інгредієнтах не економлять –  начинка соковита, багата, смачна. Багато імбиру і васабі, смачний концентрований соєвий соус.

Приємний бонус: дуже затишний інтер’єр, рівень дорогого ресторану. Характерна музика і уніформа-кімоно в офіціантів. Ввічливий персонал, витриманий етикет поваги до клієнта. Атмосфера закладу, на відміну від усіх інших тестованих закладів,  є справді ресторанною. Є англомовний варіант меню.

Роли – 5 зірок

Сервіс – 5 зірок

Інтер’єр – 5 зірок


Ресторан «Суші-студія»

Назва в меню: «Філадельфія»

Ціна: 75 грн

Порція: 265 гroll-filadelfiya-oranzh(1)

Кількість ролів: 10

Інгредієнти: лосось, огірок, спаржа, кунжут, сир «Філадельфія»

Очікування замовлення: 22 хвилини

Загальне враження: Взагалі-то VALIAZH вітає будь-які відступи від класичного розуміння страви, але тільки не шляхом відмови від  червоної риби в суші! «Суші-студія» – вміє дивувати! У жодному з десяти(!) ролів поверх рису не було виявлено риби (класична вимога «Філадельфії»). Вона була в якості начинки, але в дуже незначній кількості. До того ж філе риби з прожилками. Трохи згладжував ситуацію вершковий сир, якого було в начинці вдосталь. Замість авокадо – спаржа. На любителя…  Рис глевкої консистенції, але при цьому сам рол сухуватий. Після трапези таке враження, що ми пообідали не суші «Філадельфія», а доброю порцією рису. З васабі і імбиром. Якого, до речі, на тарілці теж  небагато.

Приємний бонус: коли ми зайшли до закладу, біля столика увімкнули обігрівач. В інтер’єрі – непогана претензія на японську тематику, столики «зоновані» прозорими заслінками-перегородками, що створює атмосферу інтимності трапези. Цікаві червоні ліхтарики. Англомовний варіант меню.

Роли – 1 зірка

Сервіс – 3 зірки

Інтер’єр – 4 зірки


 Суші-бар «Токіо»

images (1)Назва в меню: «Філа з лососем»

Порція: 230 г

Кількість ролів: 8

Ціна: 60 грн

Інгредієнти: огірок, авокадо, вершковий сир, ікра тобіко, лосось

Очікування замовлення: 17 хвилин

Загальне враження: Атмосфера пабу гармонійно поєднується з розписами цвіту сакури на стінах і насиченим запахом суші. У «Токіо», як ніде, пахне суші. Можливо така концентрація запаху через  невеликі розміри приміщення.  Роли не дуже цупкі, але й не розсипаються. Начинка – смачна, рол обмотаний рибою. Лосось швидше за все сирий  – зовсім не солоний. В принципі, це класичний стандарт «Філадельфії», але ролу трохи не вистачає пікантності.  Демократичні ціни і оперативність обслуговування знижують вимоги до закладу. Для любителів «фаст-фуду», хай навіть в японській інтерпритації, – варіант цілком хороший. Тільки не для гурманів і небожителів трапези, які побачивши пластмасовий посуд, втрачають апетит. А пластмаса, до речі, гарно замаскована під глину.

Приємний бонус: знижка 20 %, що діє в будні дні з 12.00 до 16.00 год. Безкоштовна доставка.

Роли: 4 зірки

Сервіс – 5 зірок

Інтер’єр: 4 зірки


 Кафе і доставка суши «Мастер-суши»

images (2)Назва в меню – «Філадельфія»

Ціна – 60 грн

Порція– 220 г

Кількість ролів: 8 шт

Інгредієнти: рис, огірок, норі, лосось, авокадо,соус кабаякі, кунжут білий, сир «Філадельфія»

Очікування замовлення: 22 хвилини

Загальне враження: Замовлення в «Мастер-суши» треба робити і забирати біля стійки самому. Трохи не зручно повертатися до свого столика з порцією суші, паличками, соєвим соусом і керманками для соусу. Розвивати навики терпіння гейші хотілося б іншим способом, окрім виведення плям від соєвого соусу, який важко було не пролити при наявності всього лише однієї пари рук. Суші смачні, цікава подача – политі соусом кабаякі поверх риби і присипані кунжутом. У начинці дуже твердий авокадо. Соєвий соус рідкої консистенції , розбавлений. Мало імбиру і васабі.

Приємний бонус: роли политі соусом кабаякі – дуже смачно, додає пікантного смаку і ексклюзивності.

Роли – 4 зірки

Інтер’єр – 2 зірки

Сервіс – 2 зірки


 Суші – бар «Мацурі»

8Назва в меню: «Філадельфія»

Інгредієнти: Сир «Філадельфія», огірок, вугор, лосось, норі, рис.

Порція: 250 г

Ціна: 52 грн

Кількість ролів: 8 шт

Очікування замовлення: 7 хвилин

Загальне враження: Оперативність персоналу приємно здивувала. Тим паче, що це ніяк не відбилося на смакових якостях замовлення: роли дуже смачні, цупкі, вдала консистенція рису. У начинці багато сиру, характерного смаку додає вугор. Сам рол «Філадельфія» в меню представлений різними варіантами: «Філадельфія класична», «Філадельфія з омлетом», «Сяке Кунсей». Смачний соєвий соус, креативна подача – імбир викладений у формі троянди з листком-васабі. Персонал – привітний, з таким навіть, я б сказала, східним менталітетом. Офіціантка, коли забирала рахунок, зробила характерний жест-поклін. Приміщення маленьке, знову ж таки за тематикою наближає заклад до фаст-фуду, але з серйозною претензією на якість.

Приємний бонус: на фасаді бару висить плакат з синьо-жовтим прапором, на якому написано, що «Мацурі» перераховує 5% від замовлення на потреби української армії.

Роли – 5 зірок

Інтер’єр – 4 зірки

Сервіс – 5 зірок

Вибір журналу «VALIAZH» –  роли «Філадельфія» у ресторані «Саторі». Без коментарів.

Також редомендуємо для перегляду

1 коментар

  • Евген вважає: Березень, 2016 , 18:12

    Робили замовлення на словацького, сказали почекати 30-40 хвилин, коли прийшли і оплатили замовлення, виявилось що нічого не готово і тільки зараз почнуть готувати. Не раджу мати з ними справу.

    Відповісти
  • Написати коментар